2019 BMW X7 ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kokpit görselleri sızdırılan BMW’nin yeni SUV aracı için bugün ilk teaser görseli yayınlandı. BMW X7 tasarımı ile tabiri caizse kendine hayran bıraktırıyor.

BMW X7 tasarımı tüm gözleri üzerine toplayacak!

2019 BMW X7 modeline ait olan ilk teaser bugün Alman otomotiv devinin, sosyalmedya hesabı üzerinden sürüler ile paylaşıldı.

Yeni araçları ile sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanan BMW, yeni X7 modeli ile SUV otomobil piyasasında tüm dengeleri bozmaya geliyor. Bugün paylaşılan teaser görselinde yeni aracın tasarımı pek anlaşılmasa da, BMW’nin alışa gelmiş böbrek ızgarasının önceki nesil  X serisi otomobillere göre oldukça büyük olduğunugözlemlemekteyiz.

Bu ayın sonralarına doğru tanıtılacağı belirtilen yeni SUV otomobilin tasarımı hatırlayacağınız üzere BMW tarafından alınan patentler ile gözler önüne serilmişti. Şık ve modern tasarım anlayışını yeni nesil aracına da aktaracak olan Alman otomobil üreticisi, sürücülerindikkatini çekmeyi hedefliyor.

BMW 3 serisi ile yenilenen dijital ekran panelini yeni nesil aracında da kullanılacak olan BMW, iç yaşam konusunda sürücülere önceki nesil modellerine kıyasla birçok yenilik desunacağını belirtti.

Concept X7 iPerformance tarafından ön görülen X7 modeli, BMW‘nin CLAR mimarisine sahip olacak. 4.4 litrelik ikiz turbolu sekiz silindirli bir motordan güç alması beklenen 2019 BMW X7 modelinin ayrıca 3.0 litrelik altı silindirli bir seçeneğininbulunması da ön görülüyor.

Benzer Konu  Çin benzinli ve dizel otomobilleri yasaklamak için hazırlanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.