Sağlığı Elden Bırakmadan: Bir Ayda 4 Kilo Vermeyi Garantileyen Kür

Uzmanların da söylediği gibi vücudumuzuyormadan aylık olarak verebileceğimiz en doğru rakam 4. Sağlıklı beslemenin yanı sıra takviye olarak alacağınızbu doğal karışım kilo vermenizi hızlandıracak.

Aslında bu karışımı herkes çok iyi biliyor, fakat uygulamanoktasına gelince bilmek pek bir işe yaramıyor. Çünkü kimse bu kürünetkilerinin farkın değil…

Kullanacağımız malzemeler; tarçın, tam yağlı süt ve organik çam balından oluşuyor. Yapılan araştırmalara göre tarçın ve sütün zayıflamaya etkisi oldukça kuvvetli. Özellikle etkilediği bölge göbek yağları. bu karışımın ikinci güzel yanı ise tokluk hissi vermesi.

Tokluk hissi verse de sakın bu karışımı öğün yerine tüketmeyin. Aksi halde beslenme sisteminize zarar vermiş olursunuz. Ara öğün yerine geçen kür, tarçın sayesinde kan şekerini dengeliyor, protein oranı yüksek olan süt ise tarçınla birleşince zayıflamak kaçınılmaz oluyor.

Uzmanların tavsiyesi bu karışımı ya ikindi vakti ya da gece yatmadan önce tüketilmesi. Çünkü bahsedilen ara öğünlerde kan şekeri düşer, bu düşüş beraberinde açlığı getirir. Kendimizi duraklatmak, yemek yemenin önüne geçmek için bu karışımı doğru zamanda içmek oldukça önemli.

Malzemeler;

1 bardak süt
1 tatlı kaşığı tarçın
1/2 çay kaşığı bal

Hazırlanışı;

1 bardak sütü ısıtın.
Ardından tarçın ve balı ekleyerek hızlıca karıştırın. Karışımı ılamaya bırakın.
Tarçınlı ballı süt ılıdıktan sonra ikindi vakti ya da yatmadan önce bir bardak tüketin.

Benzer Konu  Hiç Denemediğiniz 5 Anal Seks Pozisyonu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.