Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkati çeken Didem Soydan, bu defa bikini altının fotoğrafını yayımladı.

Model Didem Soydan, instagram’da yaptığı son paylaşımla yinedikkatleri üzerine çekti.
90’lı yıllara ait bir bikini giyen ve bunu fotoğraflayan Soydan, herhangibir not düşmediği ve yoruma kapalı tuttuğu kareyitakipçileriyle paylaştı.

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

Türkiye’nin en iyi mankenlerindenolan Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk’tan göçetmiş bir ailenin çocuğudur.
Üniversite yıllarında çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünaltarafından modellikteklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yeraldı. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçıtarafından beğenildi. Modellik kariyerindehızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. İstanbul’da düzenlenen moda haftalarıkapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların ençok tercih ettiği modeller arasındayer aldı.
Didem Soydan, modellik işine girmeden önceki işindeyani Diesel mağazasında sonradan modacı olan Umut Eker ilebirlikte çalışıyorlardı.
1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydanda podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.
Şarkıcı Can Bonomo ile olan ilişkisi medyadayankı uyandırdı. Haziran 2016’da ayrıldılar.
2012 yılından itibaren de dizi filmlerde oynamaya başladı.
5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian’ın albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde yer alan “Yalnızlık” şarkısına çektiğiklipte Didem Soydan da rol aldı.
2015 yılında “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ilepaylaştı.
Kariyerine ABD’de devam etmek isteyen Didem Soydan, Temmuz 2016’da Newyork’daki bir modellikajansıyla anlaşma imzalayarak orayayerleşti.
OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER:
2015 – Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi)
2014 – Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi)
2013 – Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi)
2013 – Aramızda Kalsın (Yelda)(TV Dizisi)
2012 – Uçurum (TV Dizisi)
2012 – Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)
Benzer Konu  Rihanna’nın ‘festival’ hali Resimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.