Sizi arayan numaraların kim olduğunu ve sizi insanların rehbere nasılkaydettiğini gösteren uygulama son günlerdeoldukça popüler. Peki GetContact numara silme işlemi nasıl yapılır? GetContact silme neden önemli? GetContact hesap silme nasılyapılır? Sorularını gelin hep beraber cevaplayalım.

GetContact silme neden önemli?

Uygulama marketlerinde yer alan telefon numarası sorgulama uygulamalarının iyiyönü kadar kötü bir yönü olduğunu da unutmamak gerekli.

GetContact gibi telefon numarası sorgulama uygulamalarına giriş yaptığınız zaman uygulama, otomatik olarak sizin telefon numaranızı kim olduğunuzlabirlikte sisteme kaydediyor. Eğer uygulamanın rehberinize erişmesine izin verirseniz de rehberinizdeki tüm numaraları sisteme aktarıyor.

GetContact silme

Bu işin kötü tarafı kendi ellerimizle yüzlerce veriyi hiç tanımadığımız kişilere teslim etmemiz. Ücretsiz bir uygulama olan GetContact ve benzeri diğeruygulamaların en büyük gelir yöntemleri arasında ise zaten toplanan bu veriler yer alıyor. Günümüzün en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’un da şu günlerde tamda bu konu sebebiyle hedef tahtasında olduğunu unutmamak gerekli.

İşin bir diğer kötü tarafı ise siz bu uygulamayı kullanmamış olsanız bilesizin numaranıza sahip olan birisinin bu uygulamayı kullanmasıyla sisteme numaranız kayıt ediliyor. Bu yazımızda bizde size GetContact numara silme işlemini adımadım anlatıyoruz.

Haberin yayınlandığı an itibariyle sistemde kayıtlı olan numarasayısı.

İşte GetContact hesap silme!

Oldukça kolay olan GetContact numara silme işlemi içinsisteme eklenen Unlistözelliğini kullanıyoruz. Bunun için ilk olarak uygulama içerisinden hesabınızı silmeniz gerekiyor.

1. Adım: Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesine girim.

2. Adım: GetContact Hakkında sekmesinegiriş yapın.

3. Adım: Hesap Ayarları sekmesine giriş yapın.

4. Adım: Hesabı sil seçeneğini seçin.

Bu işlemlerin ardından GetContact hesabınızı silmiş oluyorsunuz. Ancak numaranız hala sistemde yer almaya devam ediyor. Numaranızı GetContact rehberden silme içinse Unlist özelliğini kullanıyoruz.

Benzer Konu  iPhone Bir Şarkı Nasıl Zil Sesi Yapılır?

1. Adım: GetContact Unlist sayfasını burayatıklayarak açın.

2. Adım: Açılan sayfada ilgili boşluğa numaranızıyazın.

3. Adım: Unlist butonuna basarak işlemitamamlayın.

Bu sayede numaranızı GetContact rehberden silme işleminizikolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. GetContact numara silme işlemi bu adımları uyguladıktan sonraki 24 saat içerisindetamamlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.