İnstagram Hesap Hacklemek Kodları 2017

İnstagram Çalma %100 Kesin Sonuç ! Kod Kullanmadan ! İnstagram Açığı ! 2017’NİN EN SON VİDEOSU !

İnstagram hesabı çalmak mümkün mü? İnsanla neden İnstagram hesabı çalmak ister, İnstagram hesabı çalmak suç mudur, nelere katlanmak zorunda kalırsınız?

İnstagram hesap çalma mümkün olduğu kadar handikapları da olan bir konudur.  Ayrıca İnstagram şifresi çalmak sanıldığı kadar kolay bir olay değildir. İnstagram şifresini ele geçirebilmek için çok iyi kod ve yazılım bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca İnstagram’a her giriş yapıldığında sizin konumunuz ve IP numaranız belirlenebildiği için İnstagram şifresi çalmak hesap sahiplerinin savcılığa şikayet etmesi durumunda büyük risk teşkil edebilir. Siber suç olarak kabul edilen bu suçun cezası tespit edildiği taktirde 6 ay ile 2 sene arasında değişmektedir.

Bütün bunların dışında hala İnstagram hesap çalma nasıl yapılır bilmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ve kullanmamanız gereken birkaç yöntemi size açıklayabiliriz.

İnstagram hesabı çalmak için şu yolları deneyebilirsiniz…

  • Eğer iyi bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz, kod yazıp yazılım konularıyla ilgilenmiyorsanız ilk seçenek olarak önerilebilecek şey yakın bir arkadaşınızın, ailenizden birinin ya da akrabanızın İnstagram hesabını o kişiye ait telefon numarası, doğum tarihi veya ardışık sayılar kayseri escort kullanarak basit kombinasyonları deneyebilirsiniz. Şifre güvenliği önemli bir konu olmayan kişiler için bu durum geçerli olabilir.
  • Keylogger adlı bilgisayar programı ile sahibi olduğunuz bilgisayarlar ya da bilgisayarın üzerinde işlem yapıldığında tüm şifrelerin bilgisayar sahibine gittiği programdır.
  • Bir diğer yöntem ki buna sosyal mühendislik deniyor, başka bir arkadaşınızın hesabına türlü yollarla sızıp arkadaşınız gibi davranarak diğer bir arkadaşınızı kandırabilir, şifresini isteyebilir hatta ilerleye düşüncelerde hesap bilgileri gibi önemli birkaç şey daha isteyebilir.

İnstagram hesabı çalmak için yapmamanız gereken şeyler ise:

  • İnstagram hesap çalma garantisi vaat eden sahte ve güvensiz instagran şifresi çalma adındaki bir takım uygulamalar sizlerin şifrelerini çalmak için tasarlanmış sahte uygulamalardır. Bunun yanında takipçi kasmak ve arttırmak adına, hesabına bakanları görebilmen için uygulamaları kullanmak hesabınızın çalınmasına sebebiyet verecektir.
  • Hesap çalmak isterken kendi hesabınızdan da olmayın.
Benzer Konu  IPhone'larda, iOS 10 Ekran Kilidini Atlamanın Yolu Bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.