iPhone için WhatsApp’a gelen yenilikler…

iPhone için WhatsApp uygulaması bugün yepyeni özellikler ile güncellendi. WhatsApp’ın yeni özellikleri ile uygulamayı kullanmak daha da kolaylaşıyor. İşte iPhone için WhatsApp’a gelen güncellemenin detayları.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda sticker özelliğini kullanıma sunan WhatsApp, bugün yayınlanan 2.19.10 güncellemesi ile yepyeni özellikler sunmaya devam ediyor.
WhatsApp aldığı bu güncelleme ile iMessage‘a rakip olacak gibi görünüyor. Uygulama üzerinden fotoğraf veya video düzenlerken, WhatsApp’taki sticker’ları da ekleyebiliyorsunuz.
WhatsApp o telefonların fişini bu akşam çekiyor
Ayrıca en büyük yenilik gruplara gelen mesajları özel olarak cevaplama oluyor. Gruptan gelen bir mesajın üzerine tıklayarak, o kişiye özel olarak hızlı bir şekilde mesaj atabiliyorsunuz.
Artık bir grup mesajını 1:1 sohbetinizde özel olarak cevaplayabilirsiniz. Bir grup sohbetinde bir mesaja uzun dokunun ve ardından “Diğer” ve “Özel Olarak Cevapla”‘yı seçin.
Bir fotoğraf veya videoyu düzenlerken, çıkartma eklemek için gülen yüz simgesine dokunabilirsiniz.
Durum sekmesinden, bir kişinin durumunu ön izlemek için artık 3D dokunuşu yapabilirsiniz.
WhatsApp’ın yeni özelliklerini kullanabilmek için App Store>Güncellemeler bölümünden uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.
Benzer Konu  Siri gizlice mesajlarınızı okuyor olabilir!iPhone kullanıcıları dikkat!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.