Planet Nibiru: Dünyalar 23 Eylül’de çarpıştığında fark edecekler mi?

İnananlar, yerçekimi olmayan görünmeyen bir gezegen 23 Eylül’de Dünya’ya çarpacaklarını söylüyor. Ancak kimse farkedecek mi?

İnananlar, yerçekimi olmayan görünmeyen bir gezegen 23 Eylül’de Dünya’ya çarpacaklarını söylüyor. Ancak kimse farkedecek mi?

Komplo teorisyenleri, kuzey yarımküredeki güneş tutulmasının kıyamet kehanetinin “gelişini” müjdelediğini söylüyor.

Konuyla ilgili bir kitap yayınlayan David Meade, önümüzdeki göksel felaketi işaret eden İncil ayıraçlarını bulduğunu söyledi (evet, acele etmek ve satın almak için zaman var).

Ancak kehanet kesin bir bilim değildir.

Başlangıçta Meade etkinin Ekim ayında olması gerektiğini söyledi.

Şimdi Eylül ayı.

Muhtemelen tekrar değişecektir.

Görünmez bir gezegen varlığı, Maya efsanelerine ve şimdi İncille kehanetine bağlı.

Görünmez bir gezegen varlığı, Maya efsanelerine ve şimdi İncille kehanetine bağlı. Kaynak: Tedarik Edildi

GÖRÜNMEZ WANDERER

Güneş sistemimizde kaybolmuş, efsanevi bir ‘dolaşırken’ gezegenin, daha önce bize çarpmış olması beklenen Nibiru. Hiç olmadı olan 2012 Mayalı “Yılmazlık” kıyametiyle bağlantılıydı.

Gezegen, son birkaç on yılda birkaç gökyüzü anketi tamamlayan gökbilimciler tarafından görülemedi. Yaklaştıkça, güneş ışığının bir kısmını yansıtsa, en azından onun arkasındaki yıldızları engellemelidir.

Ayrıca gök cisimcikleri üzerinde çekim kuvveti gözlemlenmedi – gökbilimcileri nereye bakacaklarını anlamalarını sağlayacak bir şey.

Ayrıca bazen “Planet X” olarak adlandırılan ve yerçekimi Kuiper Kemeri Pluto ötesinde asteroitler hakkında atma gibi görünen varlığı olan “Gezegen IX” gerçek astronomik gizemine bağlı – bu tür bir dünya kazanılan fikri 1973 tarihli “The 12th Planet” adlı kitapta popülerlik. Yazar Zecharia Sitchin, eski bir ırk yurdu evinin bu kadar düzensiz bir yörüngede nasıl hayatta kalabileceğini söyledi.

Ancak Meade, gezegenin varlığını Eski Ahit, Yeşaya, Bölüm 13, ayet 9-10’a dayandırıyor:

“Bakın, Rabbin Günü geliyor – üzücü ve öfkeli, acımasız bir gün – araziyi ıssızlaştırmak ve içindeki günahkarları yok etmek için.

Benzer Konu  "NASA" Mars'a İnmek İçin Paramız Yok

“Cennet Yıldızları ve takımyıldızları ışıklarını göstermeyecektir. Yükselen Güneş karartılacak ve Ay ışıklarını vermeyecektir. “

Bu pasajlar, tarih boyunca eski kültürlerde korkunç bir etkisi olan herhangi bir güneş tutulması için geçerli olabilir.

Ancak bu kez, Meade, ‘gerçek’ tarihini gösteren gizli bir kodu deşifre ettiğini söyledi.

Güneş sistemimizin kenarında aslında 'kaybolan' bir gezegen olabilir.  'Planet Nine' olarak adlandırılan bu olası varlığı, bazı astroidlerin tek yörüngeleriyle çıkartılıyor.

Güneş sistemimizin kenarında aslında ‘kaybolan’ bir gezegen olabilir. ‘Planet Nine’ olarak adlandırılan bu olası varlığı, bazı astroidlerin tek yörüngeleriyle çıkartılıyor. Kaynak: Tedarik Edildi

MAGIC NUMARALAR

Meade, kıvrımlı bir mantık aracılığıyla, bunun “33 Yakınsama” fikrine uyduğunu iddia ediyor – önemli olayların bir kısmının bu sayı ile ilişkili olduğunu iddia ediyor.

“Tutulma 21 Ağustos’ta başladığında, Günışığı karanlık olacak, tıpkı İshaya’nın da öngördüğü gibi” diyor. “İlgili ayın kara ayı deniyor. Bunlar her 33 ayda bir ortaya çıkar. İncil’de, Elohim’in ilahi adı Yaratılış’da 33 kez görünür.

O ekledi: “Tutulma Lincoln Beach, 33. devletin Oregon – başlayacak ve Charleston, Güney Carolina 33 derece biter. Böyle bir güneş tutulması, 1918 yılından bu yana, 99 yıl – ya da 33 kat üç – şeklinde gerçekleşmedi. “

23 Eylüldeki bu tutulmadan 33 gün sonra (24 Ağustos’ta), tahmin ettiniz, Yeni Ahit İncil Kitabında özetlenen bir peygamberlik açılacaktır.

Vahiyler 12, “Ay’ı ayağının altında, başında on iki yıldız taç olan Güneş ile giyinen” bir kadının doğum yapacağını belirtiyor.

Astrolojik (astronomik değil) terimlerle dolaşan 23 Eylül, Leo’nun dokuz yıldızı ve başının yakınında kümelenmiş Cıva, Venüs ve Mars gezegenleriyle Başak burcu ayağını geçeceği Günü işaret ediyor.

Jüpiter’in aynı bölgede görünümü, metnin ilgili olduğu ‘doğum’, Meade devletleri.

O haklı olabilir.

Görünmez bir gezegen olabilir. Varlığının ortaya çıkması için etrafındaki gezegenlerde herhangi bir fiziksel etkiye sahip olmayabilir.

Biri merak uyandırıyor, görünmeyen etkisi gözle görülür bir etki yaratacak mı?

Benzer Konu  Dondurulan bedenleri canlandırıyolar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.