Bir dönem çılgınlar gibi oynanan Pokemon Go oyununa, geliştiriciler tarafından ikiyeniözellik geliyor.

Geçen sene insanları dağ, tepe fark etmeden gezdiren Pokemon Go oyununun herne kadar popülerliği ülkemizde azalmış olsa da, oyuna IOS ve Android adına iki yeni güncelleme geldi. Niantic, mobil bir oyun olan Pokemon Go’ya öykü öğelerinitamamlamak için yeni hedefler getiren görev sistemini başlattı.

Güncellemenin ardından, oyuncular iki farklı “araştırma” görevi yapabilecek: alan araştırması ve özel araştırma. Alan araştırma görevleri Poke Stops’ta dağıtılıyor ve savaşlardayer almak veya belirli Pokemonları yakalamak gibi çeşitli görevleritamamlayarak oyunculara meydan okuyabilirsiniz

Mew, Pokemon Go’ya yeni gelmiş olsa da,  başka bir efsane deyakın zamanda oyuna geliyor. Oyuncular, Gym’leri tekrar terk etmeden önce 2 Nisan’a kadar Efsanevi Psişik / Uçan Tip Lugia’yı yakalayabilir. 2 Nisan’da ayrıca Paskalya temalı Eggstravaganza etkinliğininsonuna gelinecek.

Okumaya Erinenler İçin Pokemon Go Güncellemesi ile İlgili Kısa Kısa Notlar

  • Eğitmenlere benzersiz ödüller kazandırmak amacıyla hedeflerini tamamlamaya teşvik eden  iki yeni özellik tanıtıldı. Bunlar: yeni alan araştırması ve özel araştırmaözelliği.
  • Eğitmenler, artık özel araştırma ile ilk kez efsanevi Pokemon Mew’i keşfedebilir.
  • Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri yapıldı.

Oyun tekrardan Türkiye’deki eski popülerliğini kazanacak mı bilinmez amahala dünya çapında ses getiren bir oyun olduğu, oyun yapımcılarının efor sarf etmesinden dahi gayet belli oluyor. Eğer siz de ekran başında saatlerce oturarak oyun oynamaktan sıkılan tayfadansanız, oyuna tekrardan bir şans vermenizitavsiye ederiz

Benzer Konu  iOS 11 Beta 7 yayınlandı! iOS 11 Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.