Samsung yanlışlıkla Galay S10 tasarımını sızdırdı!

Hatırlarsanız Samsung geçtiğimiz haftalarda Android Pie tabanlı One UI özellikleri ile ilgili bir makale yayınlamıştı. Söz konusu bu makalede Samsung’un ayrıca One UI ile çalışan Galaxy S10′u da yer verdiği de ortaya çıktı. Bu gelişmeninharicinde ise Samsung, Unpacked etkinliği içinde resmi tarihi sonunda açıkladı. İşte, tümdetaylar!

Samsung yanlışlıkla Galay S10 tasarımını sızdırdı!

Eagle-eyed adlı Reddit kullanıcısı tarafından gün yüzüne çıkartılan bilgiler doğrultusunda Samsung‘un One UI makalesinde yanlışlıkla Infinity-O ekran tasarıma sahip olan bir telefona yer verdiği görülüyor.

Kısa süre içerisinde söz konusu hatayı fark eden Samsung yetkilileri, ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken Infinity-O ekranlı telefonun yerine daha kalın çerçevelibaşka bir modeli koyduğunu da görmekteyiz.

Samsung’un paylaşmış olduğu ilk görsel!

Söz konusu modeli kaldırıp yerine daha kalın çerçeveli bir model koyan Samsung herkesin kafasını karıştırmış durumda. Ayrıca yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi, ekrana gömülü kameranın büyüklüğü de oldukça dikkat çekiyor. Hatırlarsanız, daha önceden paylaşılan raporlarda, bizleri daha dar bir kamera deliğikarşılıyordu.
Bu detaylar geride bırakacak olursak, görsellerden de görebileceğiniz üzeresöz konusu ekrana gömülü kameranın, telefon çalıştığı zaman geliştirilen arayüz tasarımı sayesinde tabiri caizse görünmez hale geliyor.

Samsung’un güncelleyip yayınladığı ikinci görsel!

Tüm bunların haricinde, daha önceden yapılan sızıntıları da göz önünde bulunduracak olursak, Galaxy S10′un tasarımın Samsung’un yanlışlıkla sızdırdığımakaledeki gibi görüneceğini de aşağı yukarı tahmin etmekteyiz.

Ayrıca, yukarıdaki kaydırmalı görsellerden Samsung‘un paylaşmış olduğu iki görselarasındaki farkı da rahatlıkla görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 tanıtım tariihi

Galaxy S10 tanıtım tarihi de netleşti!

Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını MWC 2019‘un hemen öncesinde düzenleyeceği özel bir etkinlikle duyuracak. Dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarakdüzenlenecek bu etkinlik, Galaxy serisinin geleceğini gözler önüne serecek.

Benzer Konu  Galaxy S9 satış tarihi ve fiyatı ?

Bu tanıtım etkinliğinin merkezi ise San Francisco olacak.. Yeni telefonlar bu ana etkinlikte tanıtılırken, diğer seçilmiş ülkelerdeki etkinlikler bu tanıtımıtakip edecek.

Yerleştirilmiş video

Çok konuşulan ve merak edilen tanıtım tarihi ise 20 Şubat 2019 olarak açıkladı. Peki, siz Galaxy S10 hakkında nedüşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.