Samsung, Nisan ayına girmeden Nisan ayı için Samsung güvenlik güncellemesi yollamaya başladı. Nisan güncellemesi, Galaxy J3 (2017) cihazında görüldü.

Nisan ayı Samsung güvenlik güncellemesi, Galaxy J3’te görüldü

Galaxy J3’te görülen güncellemenin detayları tamamen açıklanmadı. Güvenlik güncelleştirmeleri, Samsung’un kendi arabirim güncelleştirmeleri ile beraber daha çok hem Android‘deki hem de Samsung’un arabirimindeki güvenlik açıkları ve olası önleyici değişiklikleri kapsayabiliyor. Bazen de sadece Google’ın güvenlik geliştirmeleri, modellere entegre ediliyor.

Güncelleme, şu an sadece Hollanda ve Lüksemburg bölgelerinde yayınlanmış durumda. Samsung’un bunu Nisan ayı içerisinde tüm bölgelere getirecek.

Bu güncellemeler, Samsung’un pek çok modeline geliyor. Nisan ayı güncellemeleri, J3 ile beraber dağıtılmaya başlandı. Bakalım diğer modellere ne zaman dağıtılacak?

Dağıtımın yeni başladığı göz önüne alındığında, güncelleme bildiriminin telefonunuzun ekranında görünmesi biraz zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olup beklemek gerekiyor. Güncelleme hakkında detaylar geldikçe sizi de bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Benzer Konu  uTorrent Web çıktı! uTorrent indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.