WhatsApp’taki yeni özellik kullanıcıların yüzünü güldürecek! Yeni beta sürümünde ortaya çıka özellik ile kullanıcılara numara değişikliğini kolaylaştıranbirçok seçenek sunuyluyor.

Telefon numaranızı değiştirmek, tıpkı ev taşımak gibi meşakkatli bir iş. Numaranızı değiştirdikten sonra, yeni iletişim bilginizi gerekli herkese ulaştırmak birhayli zor. WhatsApp’a eklenen yeni özellik ise bunu daha önce hiç olmadığı kadar kolayhale getiriyor.

WhatsApp’ın 2.18.97 numaralı beta sürümünde ortaya çıkan özellik, numaradeğişikliğinin istenen kişilere otomatik olarak bildirilmesine olanak tanıyor. Ayarlar > Hesap > Numara değiştir sekmesi altından ulaşılabilen özellik, aynı telefonu kullandığınız takdirde tüm hesap bilgilerinizi, ayarlarınızı, gruplarınızı ve hatta konuşmalarınızı yeni numaranıza aktarabiliyor.

whatsapp

Aynı sekme üzerinden numara değişikliğini tüm kişi listenize, yalnızca WhatsAppüzerinden sohbet ettiklerinize ya da spesifik olarak seçtiğiniz kişilere bildirebiliyorsunuz.

Yeni özellik, WhatsApp’ın beta programına katılan kullanıcılara sunuldu. Diğe kullanıcılar ise yeni bir güncellemeyle bu özelliğe kavuşacak. Ancak beklemek istemeyen Android kullanıcıları, en son Whatsapp (beta) sürümünü APK Mirror üzerindenindirebilirler.

Benzer Konu  Son dakika : 'Şoför Nebahat' Sezer Sezin Yaşamını Yitirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.