Windows 10 için gelecek yeni özellik güncellemesi için birçok isim spekülasyonuyapılmıştı. Bunlar arasında en çok üzerindedurulan ise Spring Creator Güncellemesi idi. Öte yandan, Microsoft Edge sayesinde Windows 10 Nisan Güncellemesi adı ortayaçıktı.

Windows 10 Nisan Güncellemesi adı kesinleşti!

Windows 10 Yapı 17134 ile birlikte Edge internet tarayıcısı başlangıç sayfasında Windows 10 özellik güncellemesi adının Nisan Güncellemesi olduğu netleşti. Windows Insider Redstone 4 yapıları ön izleme sürümü için sunucutaraflı gerçekleştirilengüncelleme ile Windows Zaman Tüneli de dahil güncellemeninyeniliklerinin görülmesi mümkün.

Windows 10 Nisan Güncellemesi

Microsoft tarafından hala resmi açıklama ise yapılmış değil. Yine de bu detaysonrasında Spring Creators Güncellemesi ve Spring Güncellemesi isimleri artık arkaplana atıldı diyebiliriz. Şirketin Windows 10 için bir ay adını enson ilk büyük güncellemesi olan Sürüm 1511 ile kullandığını da not olarak düşelim. 2015 yılında sunulan bugüncelleme Kasım Güncellemesi olarak adlandırılmıştı.

İşletim sistemi için güncellemelerinher yıl Nisan ve Eylül aylarındagerçekleştirilmesinin planlandığını da ayrıca hatırlatalım.

Benzer Konu  Meteoroloji İstanbul Hava Durumu İçin Uyardı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.